Elevorganisasjonen
Nøkkeltall | 2019 | 2015 | ||
---|---|---|---|---|
|
Sum driftsinntekter | 9 394 | 7 022 | |
|
Sum driftskostnader | -8 830 | -6 358 | |
|
Driftsresultat | 564 | 664 | |
|
Resultat før skatt | 565 | 685 | |
|
Årsresultat | 565 | 685 | |
Tall i hele tusen. Valutakode: NOK | Vis alle regnskapstall |
Balanseregnskap | 2019 | 2015 | ||
---|---|---|---|---|
|
Varige driftsmidler | 50 | 152 | |
|
Omløpsmidler | 4 571 | 5 408 | |
|
Sum gjeld | 2 087 | 1 348 | |
|
Sum egenkapital | 2 643 | 4 212 | |
|
Sum egenkapital og gjeld | 4 730 | 5 560 | |
Tall i hele tusen. Valutakode: NOK | Vis alle regnskapstall |
Visittkort | |
---|---|
Markedsnavn | Elevorganisasjonen |
Orgnummer | 981 070 151 |
Telefon | (+47) 22 99 37 00 |
Telefaks | (+47) 22 99 37 01 |
E-post | elev@elev.no |
Hjemmeside | www.elev.no |
Besøksadresse | 4 etg Kolstadgata 1, 0652 Oslo |
Postadresse | Akersbakken 12, 0172 Oslo |
Elevorganisasjonen holder til på besøksadressen 4 etg Kolstadgata 1, 0652 Oslo. Foretaket ble startet 22.03.1999 og registrert i brønnøysund-registrene 08.10.1999 og som et Fli.
Du kan ta kontakt med Elevorganisasjonen på telefon 22 99 37 00, ved å sende en epost eller besøke deres hjemmeside.
Nøkkelpersoner
-
Ingrid Sophia Nebelung Aronsen
Styremedlem
-
Vilde Bilstad
Styremedlem
-
Julie Bratseth Håkonsen
Styremedlem
-
Emil Christoffer Mathisen
Daglig leder
-
Emil Christoffer Mathisen
Styremedlem
-
Rahman Akhtar Chaudhry
Styrets leder
-
Rahman Akhtar Chaudhry
Nestleder
-
Jonas Sebastian Gjestad Bergløv
Styremedlem
-
Nasjida Noorestany
Styremedlem
-
Kristoffer André Hansen
Styrets leder
-
Anna Handal Hellesnes
Styremedlem
-
Eivind Yrjan Bøe Stamnes
Styremedlem
-
Kamilla Heggelund
Styremedlem
-
Ronja Marie Gulbrandsen
Nestleder
-
Joakim Sondre Huseby Marthinsen
Styremedlem
-
Molly Prestholdt Gibson
Styremedlem
-
Martine Jonette Hoseth Myklebust
Daglig leder
-
Live Tronstad
Nestleder
-
Eilert Isaksen-Warth
Styremedlem
-
Knut Halvor Holthe Rismyhr
Styremedlem
-
Ragnhild Bjørkum Vassbotn
Daglig leder
-
Ragnhild Bjørkum Vassbotn
Nestleder
-
Marte Strømsvik Osvold
Styremedlem
-
Ingrid Nerem Nilssen
Styremedlem
-
Anita Maxharraj
Styremedlem
-
Hanna Hågensen Aasen
Styremedlem
-
Ingvild Buvik Vibe
Styremedlem
-
Marcus Steen Nitschke
Styremedlem
-
Sylvia Helene Lind
Styrets leder
-
Sylvia Helene Lind
Styremedlem
-
Jørgen Øvstegård Skarstein
Nestleder
-
Agathe Brautaset Waage
Styrets leder
-
Agathe Brautaset Waage
Styremedlem
-
Sarah Yung Hansen Solheim
Styremedlem
-
Sunniva Maria Roligheten
Styremedlem
-
Philip Gaustad Vogsted
Nestleder
-
Iben Jonathan Moum Nygaard
Styremedlem
-
Thea Lium Hellesvik
Styremedlem
-
Alida De Lange D Agostino
Styrets leder
-
Alida De Lange D Agostino
Nestleder
-
Tord Magnus Dyrkorn
Styremedlem
-
Magnus Jellestad Hundvin
Styremedlem
-
Emelie Kjærnli Kristiansen
Styremedlem
-
Amalie Uchenna Odu
Styremedlem
-
Birk Arildssønn Blekken
Nestleder
-
Madeleine Fallang
Daglig leder
-
Madeleine Fallang
Styremedlem
-
Olav Bjelland Brekke
Styremedlem
-
Eline Ingeborg Svendsen
Styremedlem
-
Sander Marken
Styremedlem
-
Sandra Skiaker
Styremedlem
-
Edvard Botterli Udnæs
Styrets leder
-
Edvard Botterli Udnæs
Styremedlem
-
Ida Pollestad Brunes
Styremedlem
-
Per Roppestad Christensen
Daglig leder
-
Per Roppestad Christensen
Styremedlem
-
Gabriel Aaron Normann Bruun
Styremedlem
-
Ola Woo Nyhus
Daglig leder
-
Ola Woo Nyhus
Styremedlem
-
Markus Valheim Mistereggen
Styremedlem
-
Erik Rindal Holden
Styremedlem
-
Randi Nordihus
Styremedlem
-
Sondre Elstad Berntzen
Styremedlem
-
Emil Røys Reite
Nestleder
-
Frida Anine Hagen
Nestleder
-
Yasir Al-Hajg Saleh Mohammed
Styremedlem
-
Henriette Pedersen Hauge
Styremedlem
-
Aslak Berntsen Husby
Styremedlem
-
Tor Ole Bjerkan
Styremedlem
-
Jo Sigurd Barlien
Nestleder
-
Frida Jøraholmen Andresen
Styremedlem
-
Jens Flakstad Vold
Styremedlem
-
Ronja Haugstad Larsen
Daglig leder
-
Ronja Haugstad Larsen
Styremedlem
-
Jakob Christoph Kaspar Kunze
Styremedlem
-
Kristin Schultz
Styrets leder
-
Kristin Schultz Mellem
Nestleder
-
Fredrick Ian Doak
Styremedlem
-
Helena Lund Blostrupsen
Nestleder
-
Martine Stavå
Styremedlem
-
Kristoffer Øksnes Arentsen
Styremedlem
-
Sanne Lauritsen Torsvik
Styremedlem
-
Jens Øygarden Ingebrigtsen
Styremedlem
-
Thomas Bjørge Elton Gundersen
Styremedlem
-
Signe Margarete Krüger Birks
Styremedlem
-
Malik Odin Olawale Salahudeen
Styremedlem
-
Leo Laukvik
Styremedlem
-
Joao Victor Nicacio Pereira
Styremedlem
-
Sara Houge
Styremedlem
-
Marie Løviknes
Styremedlem
-
Mikal Shahim Inayat Thorstensen
Styremedlem
-
Eivind Johannessen Lotsberg
Styremedlem
-
Harald Johansen Onseid
Styremedlem
-
Vera Heide
Styremedlem
-
Henrik Vevatne
Styremedlem